102 | ŽENA
CHLUPÁČ Miloslav (1920 – 2008)
- vyvolávací cena: 28 000 CZK
Centrofix, propiska na papíře, 43 x 60 cm, rámovánl, pod sklem, datace 1993, signováno vpravo dole Chlupáč M. 93.