138 | ŽLUTÁ ZÁHADA
BENEDIKT Václav (1952)
- vyvolávací cena: 26 000 CZK
Olej na plátně, 100 x 70 cm, rámováno, datace 2019, signováno vlevo dole Benedikt 2019.