139 | ISABEL - POUSADA REFÚGIA DAS AGUAS
JIRKŮ Boris (1955)
- vyvolávací cena: 32 000 CZK
Kombinovaná technika na sololitové desce, 45,5 x 65 cm, rámováno, datace 2003, signováno vpravo dole BORIS JIRKŮ 2003.
Opatřeno certifikátem pravosti od autora obrazu Borise Jirků.