060 | MOST ZLATNÍKŮ
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- vyvolávací cena: 240 000 CZK
Olej na plátně, 66,4 x 80,8 cm, rámováno, datace 1966, signováno vlevo dole Jan Bauch 1966.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Rey Michalové Ph.D.