073 | RŮŽOVÁ OBLAKA
BLAŽEK Zdeněk (1904 – 2001)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
Olej na lepence, 44 x 52 cm, rámováno, datace 1963, signováno vlevo dole Zdeněk Blažek 63.