123 | CESTA NA TRH
KARMAZÍN Jiří (1932)
- vyvolávací cena: 1 000 CZK
- aktuální cena: 1 000 CZK
Položka je dražena pro jiného dražitele.
Olej na plátně, 21,5 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole KARMAZÍN.