106 | PRAGENSIA
ŠVENGSBÍR Jiří (1921 – 1983)
- vyvolávací cena: 100 CZK
Litografie na papíře, konvolut dvou děl, 16,5 x 11,5 cm, 15 x 10,3 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem,