017 | STUDIE MUŽE
MYSLBEK Karel (1874 – 1915)
- vyvolávací cena: 300 CZK
Tužka na papíře, 16 x 10 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Myslbek.