027 | PŘI SKLENIČCE
FEIGL Bedřich (1885 – 1965)
- vyvolávací cena: 120 000 CZK
Olej na plátně, 46,5 x 57 cm, rámováno, datace – okolo 1910, signováno vlevo dole Feigl.