062 | CAP FERRAT
HUBÁČEK Josef (1899 – 1931)
- vyvolávací cena: 65 000 CZK
Olej na plátně, 33,5 x 46,5 cm, rámováno, datace 1931, signováno vpravo dole Hubáček 1931 I.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, SVU Mánes Diamant 4.9. - 1.11., Praha, 2015.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, SVU Mánes, Praha, 2015, s. 557