077 | CHLAPEC A DIVOKÉ HUSY
ZÁBRANSKÝ Adolf (1909 – 1981)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 35 x 23 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Adolf Zábranský.