091 | POCTA SLEČNĚ RIVIERE
KOLÁŘ Jiří (1914 – 2002)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
Koláž na papíře, 27,5 x 20,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1982, signováno vpravo dole JK 82, zezadu opatřeno štítkem.