100 | DÍVČÍ AKT
JANEČEK Ota (1919 – 1996)
- vyvolávací cena: 500 CZK
Litografie na papíře, 35 x 21 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Ota Janeček.