109 | SEDICÍ ŽENA
BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 – 1997)
- vyvolávací cena: 40 000 CZK
Olej na překližce, 80 x 56 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole Bělocvětov 39.