121 | PRAŽSKÝ HRAD
ROTBAUER Jaroslav (1929 – 2015)
- vyvolávací cena: 1 000 CZK
Barevná litografie na papíře, 30 x 41 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1981, signováno vpravo dole Jaroslav Rotbauer 81, list č. 64/150.