Tuš na papíře, 19,5 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1936, signováno vpravo dole W 36.Provenience:Z pozůstalosti autora, vpravo dole opatřeno pozůstalostním razítkem, č. 734.Vystaveno:Alois Wachsman: Posmrtná výstava, Mánes, 1947, č. kat. 145, zezadu opatřeno výstavním razítkem;Kresby Aloise Wachsmana, GHMP, 1964, č. kat. 96.Publikováno:Pečírka Jaromír – Alois Wachsman, NČSVU, Praha, 1963, v tiráži knihy.