Tušová malba a akvarel na rýžovém papíře, 100 x 70 cm, rámováno, pod sklem, značeno třemi autorskými razítky.Vystaveno:Undercurrent/Spodní proud (Jiří Straka, Martin Eder, Jonathan Meese, Josef Bolf), Galerie Rudolfinum, Praha, 2009.