Olej na plátně, 62,5 x 48,5 cm, rámováno, datace 1912, signováno vlevo dole Paris Koníček Old 12, zezadu opatřeno přípisem s určením. Vystaveno: Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2014. Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9. - 1. 11. 2015. Publikováno: Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 551. Obdobná díla se na našich a dalších prestižních aukcích draží v rozmezí 90 000 – 140 000.