WEINER - KRÁĽ Imro (Emerich) (1901 Považská Bystrica - 1978 Bratislava)
vyvolávací cena: 60 000 CZK
dosažená cena: 60 000 CZK
Olej na kartonu, 18,6 x 24,8 cm, rámováno, datace – okolo r. 1955, signováno vpravo dole I.Weiner-Kráľ. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.