KAVÁN František (1866 Vichovská Lhota - 1941 Libuň)
vyvolávací cena: 39 000 CZK
dosažená cena: 39 000 CZK
Olej na kartonu, 24,5 x 36 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole Kaván 19 spolu s autorskou dedikací. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.