HUDEČEK Antonín (1872 Loucká u Ředhoště - 1941 Častolovice)
vyvolávací cena: 35 000 CZK
Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, pod sklem, datace - okolo r. 1925, signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.