006 | STUDIE PROFILU SLEČNY E. Z.
BURIAN Zdeněk (1905 - 1981)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
- dosažená cena: 12 000 CZK
Olej na plátně, 31 x 27,5 cm, rámováno, datace 1958, signováno vpravo dole Z. Burian.