080 | SOUBOR OSÍDLENÍ ZEMĚ
BURIAN Zdeněk (1905 - 1981)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 32 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 55 x 42 cm, rámováno, datace - 1974 - 1975 signováno vpravo dole ligaturou ZB, z cyklu Osídlení Země.