086 | ZALEDNĚNÍ
BURIAN Zdeněk (1905 - 1981)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- dosažená cena: 390 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 34 x 54,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Z. Burian, z cyklu Osídlení Země.