018 | LUBA NEVOLNICE (OBÁLKA)
BURIAN Zdeněk (1905 - 1981)
- vyvolávací cena: 6 500 CZK
- dosažená cena: 19 000 CZK
Kombinovaná technika na kartonu, 38,5 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1941, signováno vpravo dole ZB.
Obálka knihy Jan Morávek, Luba nevolnice, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1941.