024 | TENKÁ JAKO SKOŘEPINA (OBÁLKA)
BURIAN Zdeněk (1905 - 1981)
- vyvolávací cena: 7 000 CZK
- dosažená cena: 50 000 CZK
Tempera na kartonu, 41 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1941, signováno vpravo dole Z. Burian.
Obálka knihy R. H. Daumann, edice Technické romány budoucnosti, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1941.