kvaš a tuš na papíře, 27,5 x 46 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1933, signováno vlevo dole Z. Burian.Ilustrace z časopisu Ahoj na neděli, roč. 1, č. 15 – 33, 1933.