Olej a syntonos na lepence, 52,5 x 60 cm, rámováno, datace 1914, signováno vpravo dole J. ULLMANN 1914. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11. 2015. Publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 287.