041 | NA POLI
RABAS Václav (1885 - 1954)
- dosažená cena: 32 000 CZK
dosažená cena: 32 000 CZK
23.2., 11:52 12115 32 000 CZK 23.2., 20:20 12115 32 000 CZK 21.2., 20:57 14402 30 000 CZK 18.2., 15:44 6031 20 000 CZK 12.2., 10:46 7291 19 000 CZK 3.2., 15:47 14402 18 000 CZK Olej na plátně, 33 x 54,5 cm, rámováno, datace 1934, signováno vpravo dole Rabas 34, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
Výstava Umělecké besedy 1935, č. kat. 74.