028 | SMRTELNÁ SMLOUVA
KUBIN Alfréd (1877 - 1959)
- dosažená cena: 8 000 CZK
dosažená cena: 8 000 CZK
23.2., 19:53 12488 8 000 CZK 23.2., 20:03 12488 8 000 CZK 23.2., 19:54 14402 7 500 CZK 23.2., 19:52 14402 6 500 CZK 23.2., 19:48 12488 6 000 CZK 23.2., 19:52 14402 6 000 CZK 23.2., 08:20 14402 5 000 CZK 23.2., 19:46 12488 4 200 CZK 23.2., 07:26 6564 4 000 CZK Litografie na papíře, 32,5 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Kubin, značeno v litografii A. Kubin.