099 | MATEŘSTVÍ
TRNKA Jiří (1912 - 1969)
- dosažená cena: 9 500 CZK
dosažená cena: 9 500 CZK
23.2., 16:29 4138 9 500 CZK 24.2., 19:56 4138 9 500 CZK 23.2., 08:47 14402 9 000 CZK 22.2., 20:21 14289 8 500 CZK 22.2., 15:12 4138 8 000 CZK 21.2., 21:23 14402 7 500 CZK 22.2., 15:12 4138 7 500 CZK 22.2., 15:12 4138 6 500 CZK 22.2., 15:11 4138 5 500 CZK 22.2., 15:11 4138 4 400 CZK 22.2., 15:11 4138 4 200 CZK 21.2., 14:53 5364 4 000 CZK 21.2., 08:56 14402 3 900 CZK 18.2., 15:46 5364 3 800 CZK 11.2., 23:46 14289 3 700 CZK 10.2., 08:09 14402 3 600 CZK 8.2., 17:23 5364 3 500 CZK Tuš na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Trnka.