017 | PILSKÉ ÚDOLÍ (KVETOUCÍ ALEJ S BOSKOVSKÝM HRADEM)
COUBINE Otakar (1872 - 1958)
- dosažená cena: 250 000 CZK
dosažená cena: 250 000 CZK
23.2., 19:40 4085 250 000 CZK 23.2., 19:44 4085 250 000 CZK 23.2., 19:35 14402 240 000 CZK 23.2., 19:34 4085 230 000 CZK 23.2., 19:27 14402 220 000 CZK 23.2., 19:24 4085 210 000 CZK 23.2., 16:15 7291 200 000 CZK 23.2., 16:44 14289 190 000 CZK 23.2., 15:49 14289 160 000 CZK 21.2., 08:48 14402 150 000 CZK Olej na plátně, 54 x 46 cm, rámováno, signováno vpravo dole Coubine, opatřeno autorovým dopisem o zaslání díla, poštovní poukázkou o zaplacení díla autorovi a doručenkou o převzetí.
Opatřeno odborným posouzením Prof. PhDr. Tomáše Vlčka.