019 | KRAJINA V PODVEČER
PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)
- dosažená cena: 52 000 CZK
dosažená cena: 52 000 CZK
23.2., 19:36 4102 52 000 CZK 23.2., 10:08 14402 50 000 CZK 4.2., 06:06 4102 40 000 CZK 11.2., 13:01 14289 38 000 CZK 7.2., 17:41 4201 34 000 CZK 7.2., 17:41 4201 30 000 CZK 7.2., 17:41 4201 26 000 CZK 7.2., 17:41 4201 22 000 CZK 7.2., 17:41 4201 19 000 CZK 4.2., 06:41 5165 17 000 CZK 4.2., 06:41 5165 15 000 CZK 3.2., 13:35 12269 13 000 CZK 3.2., 11:36 5165 12 000 CZK Olej na lepence, 51,5 x 66 cm, rámováno, datace 1916, signováno vlevo dole Panuška 1916.
Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.