091 | VÝBUCH SOPKY
BURIAN Zdeněk (1905 - 1981)
- dosažená cena: 28 000 CZK
dosažená cena: 28 000 CZK
21.2., 21:18 14402 28 000 CZK 24.2., 19:40 14402 28 000 CZK 20.2., 11:50 6032 26 000 CZK 15.2., 15:47 12511 22 000 CZK 11.2., 08:05 6032 20 000 CZK 13.2., 08:27 14402 20 000 CZK 12.2., 14:24 14402 18 000 CZK 9.2., 18:52 6012 16 000 CZK 10.2., 20:27 12511 16 000 CZK 10.2., 08:08 14402 14 000 CZK 8.2., 15:47 15149 12 000 CZK 7.2., 21:09 6032 11 000 CZK 3.2., 15:50 14402 10 000 CZK Kvaš na papíře, 27 x 35 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Z. Burian.
Poškozeno.