093 | FIGURA
DOBROVOLNÝ Viktor (1909 - 1987)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
24.2., 14:26 12327 2 000 CZK 24.2., 19:44 12327 2 000 CZK Tuš na papíře, 19,5 x 12 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1940, signováno vpravo dole VD 40.