100 | JARNÍ KRAJINA
JIROUDEK František (1914 - 1991)
- dosažená cena: 64 000 CZK
dosažená cena: 64 000 CZK
24.2., 19:58 4102 64 000 CZK 24.2., 19:12 3620 62 000 CZK 4.2., 06:11 4102 60 000 CZK 24.2., 19:12 3620 60 000 CZK 22.2., 15:16 4138 56 000 CZK 22.2., 15:13 4138 52 000 CZK 18.2., 16:23 4138 48 000 CZK 18.2., 16:23 4138 44 000 CZK 12.2., 17:23 13031 40 000 CZK 12.2., 17:22 13031 36 000 CZK 12.2., 17:21 13031 32 000 CZK 12.2., 17:21 13031 28 000 CZK 12.2., 17:20 13031 24 000 CZK 12.2., 17:20 13031 20 000 CZK 12.2., 17:20 13031 18 000 CZK 3.2., 13:41 4102 17 000 CZK 12.2., 17:20 13031 16 000 CZK 3.2., 13:39 4102 15 000 CZK Olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, datace 1983, signováno vpravo dole Jiroudek 83, zezadu opatřeno autorským přípisem.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, Správa Pražského hradu a S.V.U. Mánes, 4. 9.–1. 11. Praha, 2015.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, str. 645.