126 | DE-6
BALCAR Jiří (1929 - 1968)
- dosažená cena: 4 500 CZK
dosažená cena: 4 500 CZK
24.2., 20:50 14402 4 500 CZK Lept na papíře, 24 x 16,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1968, signováno vpravo dole Jiří Balcar 65, list č. 13/15.