064 | KOSTEL SV. IGNÁCE NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ
DĚDINA Jan (1870 - 1955)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
22.4., 19:03 12600 2 200 CZK 22.4., 19:05 12600 2 200 CZK 22.4., 19:00 12600 2 000 CZK 22.4., 19:03 16729 2 000 CZK 22.4., 19:01 12600 1 800 CZK 22.4., 19:01 16729 1 600 CZK 22.4., 18:59 16729 1 200 CZK 10.4., 19:02 12600 1 000 CZK Pastel na kartonu, 39 x 29 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Dědina.