024 | TATRY
HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
21.4., 19:44 3295 20 000 CZK 21.4., 19:47 3295 20 000 CZK 21.4., 19:36 7093 19 000 CZK 21.4., 19:29 3295 18 000 CZK 18.4., 09:21 7093 17 000 CZK 18.4., 08:44 3295 16 000 CZK 13.4., 10:49 14204 15 000 CZK Olej na kartonu, 50,5 x 69 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. století, signováno vlevo dole Ant. Hudeček.