067 | PODZIMNÍ VEČER
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 47 000 CZK
dosažená cena: 47 000 CZK
22.4., 19:06 8659 47 000 CZK 22.4., 18:49 15671 46 000 CZK 20.4., 17:44 14204 44 000 CZK 22.4., 18:48 14204 37 000 CZK 22.4., 18:48 15671 36 000 CZK 22.4., 18:48 14204 35 000 CZK 22.4., 18:48 15671 34 000 CZK 20.4., 18:38 14204 33 000 CZK 20.4., 18:38 15671 32 000 CZK 20.4., 18:24 14204 25 000 CZK 20.4., 18:24 12304 24 000 CZK 15.4., 19:20 5166 13 000 CZK 15.4., 11:59 14204 12 000 CZK 15.4., 09:46 5166 11 000 CZK 15.4., 08:28 14204 10 000 CZK 14.4., 19:16 5166 9 500 CZK 14.4., 08:25 14204 9 000 CZK 13.4., 20:02 5166 8 500 CZK 10.4., 10:27 14204 8 000 CZK Olej na lepence, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Bubeníček.