142 | ADAM, JÁKOB, ŽÁKYNĚ,
ZOUBEK Olbram (1925 - 2017)
- dosažená cena: 17 000 CZK
dosažená cena: 17 000 CZK
23.4., 19:40 5195 17 000 CZK 23.4., 19:43 5195 17 000 CZK 23.4., 19:39 14552 16 000 CZK 23.4., 19:38 5195 15 000 CZK 23.4., 19:37 14552 14 000 CZK 23.4., 19:37 5195 13 000 CZK 23.4., 19:35 14552 12 000 CZK 23.4., 19:35 5195 11 000 CZK 23.4., 19:32 14552 10 000 CZK 23.4., 19:34 14552 10 000 CZK 23.4., 19:34 5195 9 500 CZK 23.4., 19:32 5195 8 500 CZK 23.4., 19:30 14552 8 000 CZK 23.4., 19:31 14552 8 000 CZK 23.4., 19:31 5195 7 500 CZK 23.4., 19:27 14552 7 000 CZK 23.4., 19:20 12305 6 500 CZK 23.4., 18:41 5195 6 000 CZK 23.4., 12:54 14552 5 500 CZK 21.4., 13:14 11910 5 000 CZK 23.4., 12:53 14552 5 000 CZK 23.4., 12:53 11910 4 800 CZK 23.4., 12:53 14552 4 600 CZK 23.4., 12:48 11910 4 400 CZK 23.4., 12:48 14552 4 200 CZK 20.4., 11:18 5195 3 800 CZK 19.4., 21:38 11708 3 600 CZK 17.4., 12:19 11910 3 400 CZK 10.4., 19:08 12600 3 200 CZK 10.4., 09:03 11708 3 000 CZK konvolut tří zlacených slepotisků na papíře, 155 x 145 mm, 155 x 140 mm, 190 x 140 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Olbram Zoubek, vlevo dole značeno autorský tisk.