065 | V MOKŘÍNÁCH
HOLUB Josef (1870 - 1957)
- dosažená cena: 58 000 CZK
dosažená cena: 58 000 CZK
22.4., 18:22 4859 58 000 CZK 22.4., 19:02 4859 58 000 CZK 22.4., 18:13 16742 56 000 CZK 22.4., 18:22 16742 56 000 CZK 22.4., 18:22 4859 54 000 CZK 22.4., 18:22 16742 52 000 CZK 22.4., 16:42 16742 50 000 CZK 22.4., 18:22 4859 50 000 CZK 22.4., 18:22 16742 49 000 CZK 22.4., 18:22 4859 48 000 CZK 22.4., 16:37 14091 46 000 CZK 21.4., 20:58 3414 45 000 CZK 22.4., 12:19 3414 45 000 CZK 22.4., 12:19 14091 44 000 CZK 21.4., 11:49 14091 42 000 CZK 21.4., 09:40 16742 41 000 CZK 20.4., 17:41 14204 40 000 CZK 21.4., 09:39 16742 40 000 CZK 21.4., 09:39 14204 39 000 CZK 21.4., 09:39 16742 38 000 CZK 21.4., 09:38 14204 37 000 CZK 21.4., 09:38 16742 36 000 CZK 21.4., 09:06 14204 35 000 CZK 21.4., 09:06 14091 34 000 CZK 20.4., 23:10 14204 33 000 CZK 20.4., 23:10 14091 32 000 CZK 20.4., 18:23 14204 31 000 CZK 20.4., 18:23 12304 30 000 CZK 17.4., 22:51 14091 19 000 CZK 10.4., 10:26 14204 18 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 24 x 25 cm, rámováno, signováno vlevo dole J. HOLUB.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 8. 7. - 29. 7., Praha, 2011.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 64.