160 | KORSIKA
WACHA Hans Friedrich (1885 - 1964)
- dosažená cena: 1 800 CZK
dosažená cena: 1 800 CZK
4.6., 20:03 10231 1 800 CZK 4.6., 20:07 10231 1 800 CZK 2.6., 20:15 13053 1 600 CZK 29.5., 19:15 12531 1 400 CZK 25.5., 07:15 12373 1 200 CZK 21.5., 15:23 10231 1 000 CZK Olej na kartonu, 70 x 46 cm, rámováno, signováno vpravo dole FWacha, zezadu opatřeno přípisem s určením.