057 | SVĚTICE
KOLÁŘ Jiří (1914 - 2002)
- dosažená cena: 30 000 CZK
dosažená cena: 30 000 CZK
2.6., 20:58 11754 30 000 CZK 2.6., 21:01 11754 30 000 CZK 2.6., 20:57 10387 29 000 CZK 2.6., 20:57 11754 28 000 CZK 2.6., 20:56 10387 27 000 CZK 2.6., 20:53 11754 26 000 CZK 2.6., 20:52 10387 25 000 CZK 2.6., 20:51 4466 24 000 CZK 2.6., 20:51 10387 23 000 CZK 2.6., 20:47 4466 22 000 CZK 2.6., 20:47 10387 21 000 CZK 2.6., 20:42 4466 20 000 CZK 2.6., 20:40 10387 19 000 CZK 2.6., 20:39 4466 18 000 CZK 2.6., 20:37 10387 17 000 CZK 2.6., 20:34 4466 16 000 CZK 2.6., 20:26 10387 15 000 CZK 2.6., 20:14 4466 14 000 CZK 2.6., 19:58 16329 13 000 CZK 2.6., 19:49 10387 12 000 CZK 2.6., 17:13 16329 11 000 CZK 2.6., 12:12 4466 10 000 CZK Koláž na papíře, 26 x 45,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1969, signováno vpravo dole JK 69.