105 | SURREALISTICKÝ MOTIV
VYLEŤAL Josef (1940 - 1989)
- dosažená cena: 28 000 CZK
dosažená cena: 28 000 CZK
25.2., 17:10 14569 28 000 CZK 25.2., 20:32 14569 28 000 CZK 25.2., 16:02 4959 27 000 CZK 25.2., 15:33 14389 26 000 CZK 25.2., 16:02 4959 26 000 CZK 25.2., 15:01 4959 24 000 CZK 24.2., 20:57 14389 23 000 CZK 24.2., 20:29 4190 22 000 CZK 24.2., 18:46 4959 21 000 CZK 22.2., 11:51 13748 20 000 CZK 24.2., 18:45 4959 20 000 CZK 24.2., 18:45 13748 19 000 CZK 24.2., 18:45 4959 18 000 CZK 20.2., 10:27 14569 16 000 CZK 11.2., 14:10 6131 15 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 30,5 x 20,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1969, signováno dole uprostřed J. VYLEŤAL.
Dílo bylo posouzeno a potvrzeno rodinou autora.