060 | KRAJINA S BÍLÝMI KVĚTY
HUDEC Jan (1891 - 1960)
- dosažená cena: 7 500 CZK
dosažená cena: 7 500 CZK
7.4., 20:43 5693 7 500 CZK 7.4., 20:58 5693 7 500 CZK 7.4., 20:35 12871 7 000 CZK 7.4., 17:57 5693 6 500 CZK 26.3., 09:58 12871 6 000 CZK 7.4., 14:52 5693 6 000 CZK 3.4., 09:01 12871 5 500 CZK 3.4., 09:01 5693 5 000 CZK 1.4., 18:11 12871 4 800 CZK 1.4., 18:11 5693 4 600 CZK 1.4., 15:15 12871 4 400 CZK 1.4., 15:15 10729 4 200 CZK Olej na překližce, 30 x 40 cm, rámováno, signováno vpravo dole JH.