098 | PAGANINI
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- dosažená cena: 120 000 CZK
dosažená cena: 120 000 CZK
20.3., 20:59 3213 120 000 CZK 20.3., 21:01 3213 120 000 CZK 20.3., 20:59 3184 110 000 CZK 20.3., 20:45 3213 100 000 CZK 20.3., 20:45 14070 98 000 CZK 20.3., 20:45 3213 94 000 CZK 20.3., 20:45 14070 92 000 CZK 20.3., 20:45 3213 90 000 CZK 20.3., 20:45 14070 88 000 CZK 20.3., 20:44 3213 86 000 CZK 20.3., 20:44 14070 84 000 CZK 15.3., 11:28 14070 80 000 CZK Olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo dole Jan Bauch 1964.