105 | ZÁTIŠÍ S KARAFOU
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- dosažená cena: 4 800 CZK
dosažená cena: 4 800 CZK
20.3., 20:51 14070 4 800 CZK 20.3., 21:14 14070 4 800 CZK 20.3., 12:23 11717 4 600 CZK 19.3., 15:16 18758 4 400 CZK 20.3., 12:23 18758 4 400 CZK 20.3., 12:23 11717 4 200 CZK Kombinovaná technika na papíře, 38 x 25 cm, rámován, v paspartě, pod sklem, datace 1990, signováno dole uprostřed Jan Bauch 1990.