118 | HUMNA
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- dosažená cena: 9 500 CZK
dosažená cena: 9 500 CZK
20.3., 21:45 13694 9 500 CZK 20.3., 21:50 13694 9 500 CZK 20.3., 21:44 14070 9 000 CZK 20.3., 21:43 13694 8 500 CZK 20.3., 21:42 14070 8 000 CZK 20.3., 21:41 13694 7 500 CZK 20.3., 21:39 14070 7 000 CZK 20.3., 21:41 13694 7 000 CZK 20.3., 21:38 13694 6 000 CZK 20.3., 21:36 14070 5 500 CZK 20.3., 21:37 14070 5 500 CZK 20.3., 21:37 13694 5 000 CZK 20.3., 21:37 14070 4 800 CZK 20.3., 21:37 13694 4 600 CZK 20.3., 21:33 13694 4 200 CZK 20.3., 20:55 14070 4 000 CZK Olej na plátně, 40 x 70 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole FAMÍRA 40.