092 | DRAMATICKÁ KRAJINA
KERHART Oldřich (1895 – 1947)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
3.3., 09:04 14070 20 000 CZK 20.3., 20:48 14070 20 000 CZK Olej na plátně, 59 x 76 cm, rámováno, datace 1919, signováno vpravo OKerhart 1919.